Новина

В приміщенні виконкому Первомайської міської ради відбулась зустріч народного депутата України Максима Дирдіна з підприємцями міста.

Основне питання, що обговорювалось під час зустрічі – це обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для ФОПів.

Максим Євгенович надав присутнім роз’яснення з приводу прийняття Закону України №1017-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій». Даний закон відтерміновує на 2022 рік обов'язкове застосування РРО платниками єдиного податку. Окрім того він стосується нових лімітів доходу для «єдинників» та правил застосування РРО з 1 січня 2021 року. Присутні мали змогу задати питання народному обранцю та отримати відповіді. Підприємців зокрема цікавило застосування до суб’єктів господарювання штрафних (фінансових) санкцій, державні програми підтримки малого бізнесу, пільгове кредитування, тощо.

Питання, що потребували більш детального вивчення, Максим Дирдін запропонував викласти на папері для підготовки відповіді на наступну зустріч.

В заході також взяли участь заступники міського голови Дмитро Малішевський та Володимир Рябченко, депутат Миколаївської обласної ради Віталій Порхун, депутати міської ради Олег Горіцин, Василь Капацина, Олександр Кінжалов.

Переглядів: 296 2021-02-26 10:22:49 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю