Новина

Пам`яті Михайла Івановича Волкова

26 лютого на 94 році життя пішов у небуття Почесний громадянин міста Первомайська, Персональний пенсіонер республіканського значення, людина, якій притаманні внутрішня шляхетність та елегантність, справжній патріот свого міста й України ВОЛКОВ Михайло Іванович.

Уродженець Первомайська, Михайло Іванович присвятив все своє життя рідному місту. Розпочав свій трудовий шлях з робітничої професії зварювальника-оператора на рейкозварювальному потязі № 13. Мав вищу освіту. З початку 70-х обіймав керівні посади у виконавчому комітеті Первомайської міської ради. Спочатку був призначений заступником голови виконкому, а у 1974 році обраний головою виконавчого комітету. За 7 років його керівництва Первомайськ перетворився в одне з найкращих міст України з благоустрою. За цей час було збудовано м'ясокомбінат, літній кінотеатр "Космос", багатоповерхові житлові будинки, магазини, дитячі садочки, реконструйовано залізничний вокзал, побудовано 70 км доріг з твердим покриттям. Особливу увагу Михайло Іванович приділяв озелененню міста. За роки його діяльності було висаджено близько 30 тисяч саджанців липи, каштанів, берези, горобини, закладено 5 скверів і Комсомольський (нині Молодіжний) парк.

Городяни запам’ятають Михайла Івановича Волкова як вправного керівника, фахівця високого рівня, інтелігентну і порядну людину. Він вирізнявся глибокою ерудицією, діловитістю та високими людськими якостями. За багаторічну сумлінну працю Михайло Іванович був відзначений численними орденами та медалями, дипломами та грамотами.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї та близьким покійного. Світла пам’ять про Михайла Івановича назавжди залишиться в наших серцях.

Первомайська міська рада

Переглядів: 518 2021-02-26 16:50:08 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю