Новина

На Миколаєвщині виявили браконьєра, який за допомогою незаконних знарядь виловив понад тисячу раків.

3 березння, співробітники оперативної групи поліції із протидії незаконному вилову водних біоресурсів на водних об’єктах Управління превентивної діяльності ГУНП в Миколаївській області спільно з екологами провели профілактичний рейд по акваторії річки Південний Буг.

У Новоодеському районі правоохоронці виявили 32-річного чоловіка, який за допомогою заборонених знарядь та спорядження займався незаконним виловом раків.

У правопорушника поліцейські вилучили понад тисячу раків. Завдана природному середовищу шкода становить близько 28 тисяч гривень.

Заборонені знаряддя для вилову були вилучені, а раки випущені назад у водойму.

Відносно правопорушника склали адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу». Адміністративні матеріали направленні до суду для прийняття законного рішення.

Наразі вирішується питання щодо притягнення браконьєра до кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 249 КК України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом», санкція статті передбачає обмеження волі на строк до трьох років.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Переглядів: 1046 2021-03-04 14:40:04 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю