Новина

На Миколаєвщині місцевий житель виклав під’їзд до свого подвір’я викраденими бетонними плитами, які забезпечували водовідведення з дороги.

Днями, між селами Новогригорівка та Раково на автодорозі Н-24 Благовіщенське-Миколаїв, інспектори Служби автодоріг виявили викрадення елементів водоскиду. Зловмисники розібрали бетонні плити та лотки, які забезпечували водовідведення з дороги.
Місцевий житель вирішив за кошти платників податків викласти під’їзд до свого подвір’я викраденими бетонними плитами. Сором і совість геть відсутні, а нахабність та тотальна безвідповідальність просто вражають.

Мільйонні збитки завдані придорожній інфраструктурі, адже через відсутність повноцінного відведення води, ґрунт підмивається, а це призводить до руйнування укріплюючого насипу, основи дорожнього покриття та опорних плит. Та найголовніше – наражає на небезпеку сотні людей, які щодня курсують основною трасою області. Спрацьовує принцип доміно, коли зміна одного елемента конструкції породжує ланцюгову реакцію.
І тепер дорожники, замість того, щоб виконувати планові ремонти, мають відновлювати понівечене та розкурочене місце орудування тутешнього вандала. А це мільйони гривень платників податків. Зате тепер ми знаємо, як виглядає подвір’я на мільйон!

Служба автодоріг подала заяву до правоохоронних органів для розслідування.
Закликаємо Вас бути свідомими та небайдужими, бережно ставитися до дорожньої інфраструктури, адже від цього залежить життя та здоров’я вас та ваших близьких, а поліціянтів просимо покарати у повній мірі злочинця та зобов’язати відшкодувати державі нанесені збитки.

Переглядів: 1839 2021-03-09 17:37:28 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю