Новина

При Первомайському центрі соціального обслуговування створено пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, а також склад речей.

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) при відділенні організації надання адресної допомоги та соціальної адаптації, функціонує пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, а також склад речей, де особи, які опинилися у складних життєвих обставинах, можуть отримати речі бувши у вжитку а саме: дитячі, чоловічі, жіночі за наявністю іграшки, посуд, постільну білизну.
Щоб отримати речі потрібно надати документи:
- довідку про доходи,
- довідку про склад сім’ї .
Пункт прокату створений з метою надання громадянам можливості отримувати в тимчасове використання технічних засобів та пристроїв реабілітації. Послуга надається згідно Положення про пункт прокату.

В наявності у прокаті є:
- інвалідні візки ( нові та вживані),
-палиці, милиці (ліктьові),
- ходунки,
- роллатори,
- стільці туалетні,
- дитячі інвалідні візки,
- милиці дитячі.
Засоби реабілітації надаються на підставі наступних документів:
заяви потребуючого (опікуна, піклувальника);
довідки медичної установи про необхідність забезпечення засобами;
копія паспорта. (При собі мати оригінал).
Послугами прокату населення міста може скористуватися на безоплатній основі, згідно Положення про територіальний центр. Термін, на який видається засіб реабілітації: від 1 дня до 6 місяців (термін узгоджується сторонами у договорі). Договір оформлюється на підставі: паспорта, довідки від лікаря, про те, що заявник потребує відповідний засіб реабілітації. За згодою сторін користування засобом реабілітації може бути продовжене на новий термін шляхом внесення доповнень до договору. Наймач має право у будь-який час повернути засіб реабілітації, але обов’язково в зазначений термін і у справному стані.
У разі необхідності надання засобу реабілітації для дитини надається свідоцтво про її народження та копія паспорта одного з батьків.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), звертається до всіх небайдужих громадян , якщо у Вас є речі, посуд, дитячий одяг, постільна білизна, іграшки і т. д., якими Ви вже не користуєтесь ми раді будем отримати цю допомогу, та в подальшому надати людям які цього потребують.
Додаткову інформацію можна отримати за адресою територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Первомайськ, який знаходиться по вулиці Грушевського,1, або за телефоном: (05161)52389.

Переглядів: 1701 2021-03-18 16:27:34 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю