Новина

Школи Первомайська перевели на дистанційне навчання

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації школи Первомайська з сьогоднішнього дня відправили на карантин. Два дня,які залишилися до весняних канікул учні будуть знаходиться на дистанційному навчанні.

Про це говориться в сюжеті «Об'єктив» на НІС-ТВ.

- Сьогодні і завтра школи нашого міста працюватимуть дистанційно. Це пов'язано з епідситуацією в місті, пов'язано з рекомендаціями Міністерства освіти і Міністерства охорони здоров'я. Ми просимо батьків поставитися з розумінням до цих заходів, - сказала заступник начальника управління освіти Первомайської міськради Любов Сидоренко.

Учні незадоволені переходом шкіл на дистанційне навчання, оскільки вважають, що особистий контакт з однокласниками і вчителями дозволяє краще засвоїти матеріал.

- Нам повідомили, що ми повинні перейти на дистанційну форму навчання. Звичайно, я, наприклад, не дуже задоволена. Я як випускниця хочу закінчити школу оффлайн. Спілкування з вчителями, учнями, однокласниками, з людьми, в кінці кінців. Дистанційне навчання - дуже важка форма навчання для дітей, - говорить старшокласниця Софія.

Крім цього директор школи №4 Ольга Бандалет зазначила, що незважаючи на те, що учні та вчителі освоїли дистанційну форму навчання, для школярів все ж ефективніше особиста присутність на уроках.

- Ми освоїли різні платформи, інтернет ресурси для того, щоб здійснювати освітній процес. Але шкода, тому що у дітей не буде можливості спілкуватися і, звичайно, це не той ефект, який відбувається, коли діти спілкуються вживу, - сказала Ольга Бандалет.

Переглядів: 500 2021-03-19 10:25:29 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю