Новина

Терцентр соціального обслуговування м. Первомайська надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах

При територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Первомайськ функціонують відділення, основною метою яких є сприяння у розв’язанні проблемних питань і надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, підтримання життєдіяльності і соціальної активності самотніх непрацездатних громадян а саме:
відділення соціальної допомоги вдома, надає такі соціально-побутові послуги:
- приготування (допомога в приготуванні) їжі вдома;
- придбання та доставка товарів з магазину або ринку;
- виклик лікаря, відвідування хворих у закладах охорони здоров'я, організація консультацій лікарів та інших спеціалістів;
- допомога у прибиранні приміщення, пранні білизни, дотриманні особистої гігієни;
- оформлення документів на отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та інших видів соціальної допомоги, внесення платежів;
- сприяння у забезпеченні необхідними технічними та іншими засобами реабілітації;
- інші соціальні послуги.

Послуги які може отримати підопічні надаються залежно від ступеню рухової активності, яка визначається працівниками ВКК, та договором який укладається між отримувачем послуг та територіальним центром.
Потрібно зазначити, що соціальні працівники не мають медичної освіти, тому в їх обов’язки не входять такі соціальні послуги :
- Вимірювання тиску;
- Призначення ліків;
- Здійснювати будь-які медичні маніпуляції.
відділення стаціонарного паліативного догляду:
Паліативна допомога — це підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами смертельного захворювання, шляхом запобігання і полегшення страждань, зменшення болю та інших фізичних симптомів, а також наданню психосоціальної і духовної підтримки.

Основним завданням паліативного догляду є: забезпечення максимально можливої якості життя паліативних хворих, шляхом запобігання та полегшення страждань, застосування адекватного ефективного знеболення, медикаментозної терапії, кваліфікованого медичного догляду за умов, коли можливості спеціалізованого лікування основної хвороби є обмеженими або, з точки зору сучасних наукових уявлень, безперспективними.
відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання осіб похилого віку, з інвалідністю, які постраждали від насильства в сім'ї та торгівлі людьми.

Стаціонарний догляд- створений для комфортних умов проживання осіб похилого віку, які втратили здатність до самообслуговування; осіб з інвалідністю, які потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги. Люди які не мають родичів, які могли б забезпечити їм належний догляд та турботу.
Основною метою стаціонарного відділення є забезпечення якісними послугами людей, які потребують додаткового догляду. Забезпечення якісними послугами, гідними умовами проживання, дієвими методами. Отримання кваліфікованої медичної допомоги, турботи та піклування.
Територіальний центр соціального обслуговування надання соціальних послуг (надання соціальних послуг) м. Первомайськ, звертається до всіх жителів міста Первомайськ та району, якщо Ви чи Ваші знайомі потребуєте сторонньої допомоги та опинились у складних життєвих обставинах, звертайтесь за допомогою до територіального центру. Ми подолаємо Ваші проблеми – разом!
Додаткову інформацію можна отримати за адресою територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Первомайськ, який знаходиться по вулиці Грушевського,1, або за телефоном: (05161)52389.

Переглядів: 1613 2021-03-24 09:38:25 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю