Новина

Пішов з життя Почесний громадянин міста Первомайська Петро Спиридонович Поярков.

Петро Спиридонович очолював АТП №14665 з 1974 по 1993 рік, Заслужений працівник транспорту Української РСР. Він був гарним керівником, досвідченим фахівцем, добропорядною, чуйною і справедливою людиною. Його життєвий шлях – це приклад відданості та гідності, невтомної, наполегливої праці, любові до життя, міста та людей.

До нашого міста Петро Спиридонович прибув у 1956 році, куди був направлений Миколаївоблавтотрестом для роботи на посаді механіка в автотранспортній конторі. Закінчивши Одеський політехнічний інститут за спеціальністю «Автомобільний транспорт» та отримавши кваліфікацію інженера-механіка з 1974 року призначений на посаду директора Первомайського міжрайонного виробничого об’єднання автомобільного транспорту №14665, де керував майже півтисячним колективом. Під його вправним керівництвом автопідприємство протягом майже 20 років розвивалося та зростало. Підприємство надавало постійну шефську допомогу будинку інвалідів, лікарням, загальноосвітнім школам та дитячим садкам. Безкоштовно ремонтувався транспорт медичних закладів. Колектив добровольців підприємства виконував з честю поставлені завдання по перевезенню вантажів під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС в межах радіоактивної зони. Не залишався поза увагою директора і розвиток художньої самодіяльності на автопідприємстві.

Петро Спиридонович неодноразово обирався членом міськвиконкому, 6 скликань підряд був обраний депутатом міської ради, нагороджувався відзнаками різного рівня. В 2009 році за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток міста Первомайська нагороджений медаллю «За заслуги перед містом».

Первомайська міська рада та її виконком висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким Петра Спиридоновича Пояркова з приводу його смерті.

Світла пам'ять про цю чудову людину назавжди залишиться в наших серцях.

Переглядів: 1773 2021-03-24 20:10:55 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю