Новина

У Миколаєві смертельно п'яний водій викрав ВАЗ і, втікаючи, зіткнувся з двома авто

Увечері в понеділок, 5 квітня, на вулиці Прикордонної (Чигрина) в Миколаєві зіткнулися автомобілі ВАЗ-2109 «Лада Самара», Hyundai ix35 і Skoda Octavia.

Аварії передували досить драматичні події. ВАЗ був припаркований біля супермаркету «Точка» на вул. Чигрина, власник «копирсався» в моторі, оскільки двигун не заводився. До нього підійшов невідомий громадянин і запропонував свою допомогу - мовляв, давай підштовхну. Двічі вони намагалися завести автомобіль, але марно. Тоді співчутливий громадянин запропонував помінятися - він сів за кермо, а власник автомобіля повинен був штовхати. Цього разу двигун завівся, але невідомий замість того, щоб зупинитися, натиснув на газ і поїхав далі. Господар «Лади» спочатку розгубився від такого розвитку подій, проте потім кинувся наздоганяти свій автомобіль. Однак було вже пізно - ВАЗ зник разом з викрадачем.

Правда, поїхав він недалеко. На перехресті вулиць Чигрина і Громадянської «Лада» зіткнулася з їхав в попутному напрямку автомобілем «Хюндай», а потім, буквально через кілька метрів, ще й зі «Шкодою». Після скоєння ДТП викрадач не зупинився, а продовжив рух. Він виїхав на зупинку громадського транспорту, ледь не збивши людей, потім на бульварну частину вулиці Чигрина і поїхав в напрямку Московської. Зупинилася божевільна «Лада» за перехрестям вулиць Чигрина і Малої Морської. Водія-викрадача затримали очевидці події.

Найцікавіше з'ясувалося після того, як викрадачеві запропонували подути в алкотестер «Драгер». Ось тут-то і з'ясувалося, що рівень алкоголю в крові значно перевищує 5 проміле. Алкотестер навіть не показав конкретні цифри - як виявилося, на такі показники він просто не розрахований, на екрані з'явилися тільки стрілочки вгору, що означає, чтго показник алкоголю в крові вище роздільної здатності приладу. Така доза є смертельною. Однак викрадач відчував себе цілком нормально, і навіть спілкувався з поліцейськими і учасниками ДТП. На питання, що він вживав, чоловік відповів, що пив самогон.

Крім усього іншого, смертельно п'яний водій поводився досить агресивно, тому поліцейським довелося надягти на нього наручники.

Переглядів: 985 2021-04-05 20:36:13 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю