Новина

У Мигії 16-річна дівчина на тролеї зламала хребет.

Про це, житель Корабельного району міста Миколаєва Руслан М. повідомив до редакції "Корабелов.Інфо"
Випадок мав місце 29 червня (приблизно між 17:00 і 18:00), на тролеї над радоновим озером в с. Мигія.

"На вихідних відпочивав з сім'єю в Мигії на озері. Там дівчинка 16 років прокатилася на тролеї, а коли злазила, впала, тому що працівники не впоралися зі своїми обов'язками. Ми побачили, коли дівчинка вже сиділа на землі і не могла поворухнутися, ноги взагалі не відчувала. працівники посадили її на підлогу і пішли далі ловити людей. нам довелося сидіти поруч з дівчинкою і її мамою і очікувати швидку допомогу, тому як працівники та адміністратор розбіглися. Адміністратор на наше прохання вживати заходів відреагував грубо і намагався лізти до нас в драку ...

Приїхала швидка і забрала дівчину ... Мої родичі кажуть, що швидка запропонувала мамі викликати поліцію, а мама начебто відмовилася.

Вчора дзвонили її мамі, і виявилося, що дівчина зламала хребет. Їй зробили операцію. Шанс, що буде все добре, 50 на 50 ", - розповів молодий чоловік, відзначаючи, що в Інтернеті є багато коментарів з приводу проблем з технікою безпеки на цьому тролеї.

Редакції також вдалося поспілкуватися з мамою постраждалої дівчини, яка в даний час знаходиться після перенесеної операції на пошкодженому хребті в Миколаївській ЛШМД. У поліцію жінка поки не зверталася і не знає, чи варто це робити.

- Ми приїхали на Миколаївщину з Кіровоградської області, і таке ось сталося ... Швидка відразу повезла нас в лікарню в Первомайськ, а потім нас доставили в Миколаїв. Зробили операцію на хребті - вкручували гвинти ... Що далі буде - не знаю. Поки представники тієї фірми, що організувала тролей, всі витрати по лікарні оплачує. Вони з нами і в швидкої відразу поїхали, і поки підтримують. Кажуть, щоб ми дзвонили, якщо щось потрібно буде ..., - каже Наталя, мама постраждалої.

Джерело

Переглядів: 7853 2019-07-03 11:28:42 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю