Новина

Мати ховалася з однорічною дитиною від соціальних служб у розваленій хаті

24 липня на території одного із сіл Вознесенської громади в результаті проведення профілактичного рейду «Діти вулиці», було виявлено матір з малолітньою дитиною, яка з квітня поточного року переховувалася з однорічною донькою у знайомого, що був неодноразово засуджений. В розваленому будинку були відсутні будь-які умови для перебування дитини, тому Службою у справах дітей Вознесенської міської ради спільно з поліцією малолітня дівчинка була влаштована до лікарні.

Дитина цієї родини в січні цього року вже влаштовувалася соціальними працівниками до лікарні разом з матір’ю через потрапляння у складні життєві обставини. На той час мати разом з немовлям бродяжила по селу від одних «друзів», що вели антисуспільний спосіб життя, до інших. У цієї жінки ніколи не було проблем: ні де попрати дитячу білизну, ні де приготувати їжу, ні де помити немовля тощо.
З лікарні соціальними службами матір з дитиною було влаштовано до центру соціально-психологічної допомоги з метою її соціалізації, однак вона з дитиною самостійно покинула заклад, втекла від соціальних служб та знову почала бродяжити.
На рахунку у одинокої матері вже є два судових рішення про позбавлення її батьківських прав відносно двох синів. Старший син виховувався бабусею-опікуном, молодший наразі виховується в прийомній родині. А їх мати жодного разу не намагалася їх повернути в родину, навіть про них не згадує.
Все своє життя вона ніде не працювала, жила за рахунок державних виплат на дітей. Коли виплати закінчувалися – народжувала чергову дитину, яка була для неї джерелом доходу.

Служба у справах дітей Вознесенської міської ради

Переглядів: 165 2019-07-26 10:05:41 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю