Новина

"Інсценування дачі хабара Глушко - спроба розправитися з кандидатом в мери Первомайська" - депутат Молдован.

Інсценування дачі хабара депутату міськради Тимуру Глушко - політичне замовлення і спроба усунути його як кандидата в мери Первомайська.

Про це йдеться в сюжеті місцевого телеканалу «ОЛТА».

Депутат Первомайської міськради, член фракції «Батьківщина» Олексій Молдован прокоментував затримання лідера фракції Тимура Глушко.

«Це провокація, яка зроблена для того, щоб дискредитувати Тимура Глушко, як особистість, як майбутнього кандидата в мери міста», - заявив він.

Також він зазначив, що це далеко не перша спроба діскредитувати молодого і популярного політика, але всі попередні спроби його недоброзичливців провалилися.

27 березня вже була така провокація на Тимура Глушко, з хабарем якийсь там і відеозаписом, і возили до губернатора Савченко, якісь зйомки були змонтовані. Просто створюють провокацію і провокацію конкретну, прагнуть вбити партію «Батьківщина», сказав депутат міськради Володимир Михайлюк.

Раніше партійна організація виступила із заявою, в якому назвала спробу дачі хабара Глушко інсценуванням і провокацією силовиків.

Нагадаємо, що перед президентськими виборами, що був тоді губернатор Миколаївської області Олексій Савченко провів брифінг, на якому продемонстрував відеозапис, на якій Глушко, нібито, вимагає хабар від підприємця за можливість вирішити земельне питання.

Це було зроблено з метою дискредитації партії «Батьківщина» і кандидата в народні депутати Тимура Глушко.

Після проведеного правоохоронцями розслідування справу проти Глушко було закрито.

джерело

Переглядів: 675 2019-09-10 09:52:13 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю