Новина

Поліцейські під час тралення водойм виявили заборонені знаряддя для вилову водних біоресурсів та браконьєра

Поліцейські з протидії незаконному вилову водних біоресурсів на водних об’єктах спільно з представниками Державної екологічної інспекції проводили профілактичні заходи на р. Південний Буг та р. Березань.
Біля м. Нова Одеса було виявлено сім раколовок та сітку довжиною близько 50 м. Наразі встановлюється власник заборонених знарядь, після чого вирішуватиметься питання щодо притягнення його до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Під час рейду в Миколаївському районі по р. Березань поліцейські спільно з Миколаївським рибоохоронним патрулем виявили чоловіка, який здійснював заборонений вилов риби за допомогою незаконного знаряддя.
Відносно правопорушника складений адміністративний протокол за чч. 3 та 4 ст. 85 КУпАП, вилучено сітки та рибу карась і щуку. Загальна сума збитку склала понад дві тисячі гривень.

Адміністративний матеріал направлений до суду для прийняття законного рішення.

Правоохоронці закликають громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення правил рибальства або порядку придбання чи збуту водних біоресурсів, просимо повідомляти до найближчого відділу поліції або телефонувати 102.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Переглядів: 193 2019-10-07 12:36:45 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю