Новина

Групою піротехнічних робіт знищено авіаційну бомбу та три артснаряди часів минулих війн.

7 жовтня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, шляхом контрольованого підриву, знищено авіаційну бомбу ФАБ-50 та три артилерійські снаряди калібром 76 мм.

Як стало відомо, небезпечну знахідку за межами с. Пищевиця Казанківського району виявили робітники під час прокладання труб в траншеї. Про авіаційну бомбу вони одразу ж сповістили до Служби порятунку. Другий випадок стався також у Казанківському районі. Під час випасу худоби чоловік знайшов 3 вибухонебезпечних предмети класифіковані фахівцями ДСНС, як артилерійські снаряди калібром 76 мм часів минулих війн.

Шановні громадяни! У разі виявлення предмету, ззовні схожого на боєприпаси, негайно повідомте Службу порятунку та поліцію за екстреними номерами 101 та 102. Ні у якому разі не підпускайте до місця знахідки сторонніх осіб, особливо дітей. Не проводьте ніяких маніпуляцій зі знахідками. Нехтування правилами безпеки може коштувати втрати життя!

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Переглядів: 118 2019-10-08 09:35:25 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю