Новина

У Кінецьполі комунальне підприємство зливає нечистоти в Південний Буг та ще й організовує похорони.

У селі Кінецьпіль біля Первомайська комунальне підприємство «Кодима» зливає в Південний Буг нечистоти з тимчасових очисних споруд.

Про це повідомляє прес-сслужба Держекоінспекції в Миколаївській області.

- Наприкінці вересня на «гарячу лінію» Державної екологічної інспекції України надійшло звернення щодо скидання стічних вод в річки Південний Буг в Первомайському районі Миколаївської області. Інспектори з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області 30 вересня та 1 жовтня провели обстеження території тимчасового трехступенчатого споруди водовідведення з біологічним очищенням в селі Кінецьпіль Первомайського району Миколаївської області, - повідомили в Держекоінспекції.

Інспекторам вдалося віяснити, що Кінецьпільська сільська рада створила комунальне підприємство «Кодима» з метою здійснення відведення та очищення стічних вод, яке забезпечує діяльність каналізаційної системи від житлових будинків ОСББ «Надія» (комплекс п'ятиповерхових будинків) в селі Кінецьпіль.


 
- Факт зливу з тимчасової споруди очисних підтвердився. Працівниками Державтоінспекції зафіксовано скид стічних вод на рельєф місцевості на площі 226,2 м2 і злив стічних вод в річку Південний Буг, - сказано в повідомленні.

Під час обстежень інспектора відібрали проби грунтів і проби води.

- За результатами досліджень встановлено перевищення вмісту амонію в 1,5 рази, нітратів в 2,7 рази, фосфору в 2,8 рази в порівнянні з фоновим пробою, що свідчить про його забруднення. Також в результаті самовільного скидання стічних вод в річку Південний Буг потрапили забруднюючі речовини - азот амонійний, нітрити, хлориди, сульфати, нафтопродукти, залізо загальне, завислі вещества.В даний час розраховується збиток, заподіяний навколишньому середовищу, - повідомили в Держекоінспекції.

Редакції "Кактус медіа" вдалося вияснити що,це підприємство ще займається організацією похорон та надає послуги ритуального характеру.
Уставний фонд якого складає всього 1000 гр.

Фото ілюстроване

Переглядів: 1113 2019-10-20 19:02:02 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю